Lornetka Victory RF 10x42

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Zeiss
  • Dostępność: Na zapytanie

  • 19 400,00 złZeiss Victory RF wyznaczają nowe standardy w klasie premium lornetek z dalmierzami. Dzięki połączeniu systemowi informacji balistycznej i łączności Bluetooth nowe Victory RF są linią specjalnie przeznaczoną dla myśliwych i strzelców, którzy uwielbiają strzelanie na dalekie dystanse.

Dalmierz laserowy dostarcza wszystkie istotne dane w ułamku sekundy. Dzięki aplikacji ZEISS Hunting App dane balistyczne można przesłać do dalmierza, przy użyciu dalmierza laserowego i kalkulatora balistycznego otrzymujemy dokładne dane wyjściowe.

Dzięki odległości pomiaru do 2300 metrów, innowacyjny system BIS II za pomocą czujników środowiskowych dla kąta, temperatury i ciśnienia powietrza oblicza wartość korekcyjną celowania.

Optyka o wysokiej wydajności zapewnia jasne i ostre obrazy, szczególnie w warunkach zmierzchu.

VICTORY RF 10x42

Średnica 42 mm sprawia, że lornetka ma bardziej kompaktowy rozmiar i jest lżejsza. Kompaktowa konstrukcja o wysokości zaledwie 166 mm i ergonomiczny kształt umożliwiają długie użytkowanie w terenie. Duże pole widzenia (135 m / 1000 m przy 8x) pozwala na dobry przegląd terenu i rzetelną obserwację.

bluetooth Zeiss Victory RF

Lornetka ZEISS Victory RF to pierwsza zaawansowana lornetka wykorzystująca technologię Bluetooth. Łączność Bluetooth pozwala ZEISS Victory RF na łatwe połączenie z aplikacją ZEISS Hunting App. Klient jest w stanie dostosować swoje dane balistyczne w aplikacji i przesłać je przez Bluetooth do Victory RF, zamiast korzystać z oszacowanych wartości, które są przechowywane na urządzeniu.

Wszystkie ustawienia lornetki (np. jasność) mogą być wstępnie ustawione w aplikacji ZEISS Hunting App, a za pośrednictwem Bluetooth mogą być przesłane do Victory RF.

Dane tech nowych Vcitory RF